אימייל מרקטינג

אימייל מרקטינג

אימייל מרקטינג (שיווק מיילים) הוא אחד מכלי השיווק הטובים והיעילים ביותר שיש על מנת לשמור על קשר עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים, לטפח לידים והגדלת המכירות.

 

אימייל מרקטינג לחנות וירטואלית

הערוץ השיווקי היעיל ביותר שתפקידו הוא, בשורה התחתונה – להגדיל את ההכנסות שלכם בחנות

אימייל מרקטינג לחנויות וירטואליות

אימייל מרקטינג לחנויות וירטואליות, או שיווק מיילים לחנויות אונליין או שיווק במייל לאיקורמס, לא משנה איך תקראו לזה הכוונה היא לערוץ שיווקי יעיל במיוחד שמטרתו היא בסופו של דבר – הגדלת המכירות וההכנסות מחנות וירטואלית.

אימייל מרקטינג למותגי הנעלה

רוצים להציג ללקוחות את קולקצית הסנדלים החדשות או את את הליין הטבעוני המהפכני שלכם? אין כלי שיכול לעשות זאת טוב יותר מאימייל מרקטינג.

אימייל מרקטינג למותגי אופנה ואביזרים

רבים ממותגי האופנה לא עושים שיווק מיילים כמו שצריך וממש "משאירים כסף על הרצפה". רוצים כלי שיווקי יעיל ביותר שיגדיל לכם את המכירות ויאפשר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם

אימייל מרקטינג למותגי יופי וטיפוח

עולם הטיפוח והיופי מאופיין בנאמנות גבוהה יחסית של הלקוחות, אך נאמנות זאת צריך לטפח. לכן אם אתם רוצים לקוחות שקונות יותר, שחוזרות אליכם שוב ושוב וממליצות עליכם - אתם חייבים לדוור אותן.

אימייל מרקטינג למותגי תכשיטים ושעונים

אימייל מרקטינג הוא כלי שיווקי ראשון במעלה במיוחד כאשר מודבר במותגי תכשיטים ושעונים ויקרים. שיווק מיילים מאפשר לכם ללוות את המתעניינים במותג שלכם לאורך כל מסע הרכישה.

אימייל מרקטינג למותגי ריהוט ועיצוב

איך יותר מתעניינים במותג עיצוב הבית או ריהוט שלכם יהפכו ללקוחות? כמובן, על ידי דיוור קבוע המכיל מידע עשיר שיגרום ללקוחות פוטנציאליים להעדיף אתכם על פני המתחרה.

התקשרו עכשיו ותראו איך גם אתם יכולים להרוויח מאימייל מרקטינג

אני זמינה 🙂