אימייל מרקטינג

אימייל מרקטינג למותגי אופנה ואביזרים

רבים ממותגי האופנה לא עושים שיווק מיילים כמו שצריך וממש "משאירים כסף על הרצפה". רוצים כלי שיווקי יעיל ביותר שיגדיל לכם את המכירות ויאפשר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם? דברו איתנו

אימייל מרקטינג למותגי תכשיטים ושעונים

אימייל מרקטינג הוא כלי שיווקי ראשון במעלה במיוחד כאשר מודבר במותגי תכשיטים ושעונים ויקרים. שיווק מיילים מאפשר לכם ללוות את המתעניינים במותג שלכם לאורך כל מסע הרכישה. צרו איתנו קשר עכשיו לפרטים

אימייל מרקטינג למותגי הנעלה


רוצים להציג ללקוחות את קולקצית הסנדלים החדשות או את את הליין הטבעוני המהפכני שלכם? אין כלי שיכול לעשות זאת טוב יותר מאימייל מרקטינג. צרו קשר עכשיו וראו כיצד אימייל מרקטינג יעזור גם למותג שלכם.

אימייל מרקטינג למותגי יופי וטיפוח

עולם הטיפוח והיופי מאופיין בנאמנות גבוהה יחסית של הלקוחות, אך נאמנות זאת צריך לטפח. לכן אם אתם רוצים לקוחות שקונות יותר, שחוזרות אליכם שוב ושוב וממליצות עליכם – אתם חייבים לדוור אותן. צרו איתנו קשר עכשיו לדעת כיצד זה אפשרי.

אימייל מרקטינג למותגי ריהוט ועיצוב

איך יותר מתעניינים במותג עיצוב הבית או ריהוט שלכם יהפכו ללקוחות? כמובן, על ידי דיוור קבוע המכיל מידע עשיר שיגרום ללקוחות פוטנציאליים להעדיף אתכם על פני המתחרה. צרו איתנו קשר על מנת קבל עוד פרטים איך זה יכול לעבוד גם עבורכם.