קידום NFT – כיצד לקדם את פרויקט ה- NFT שלכם?

 

כיצד לקדם NFT

 

קידום NFT – כיצד לקדם את ה- NFT שלכם בתשלום ובחינם?

 

יש לכם אוסף אומנות דיגיטלית משגע שאתם רוצים למכור כ- NFT? נהדר, עכשיו מכיע שלב קידום ה- NFT שלכם – חשיפתו בפני קהלים שיחפצו בו.
תעשיית ה- NFT משגעת את העולם, למרות שיש אנשים הקוראים ל- NFT שגעון חולף, אחרים רואים בזה אבן יסוד בהתפתחות של אומנות, תרבות, מסחר והעולם בכלל. עד שהעולם יגבש דעה, המסחר ב- NFT סוער ומסעיר. אם אתם גם רוצים חלק בעוגה, אתם חייבים לקדם את ה- NFT שלכם.

 

וכמו כל תעשיה מתפתחת ופורחת, קידום NFT הופך להיות מורכב ומתוחכם, הנה כמה המלצות חשובות כיצד תוכלו לקדם את ה- NFT שלכם.

למה כדאי לקדם את ה- NFT שלכם?

  • על ידי קידום היצרות שלכם אתם מושכים תשומת לב של יותר אנשים שבסבירות גבוה ישלמו על זה כסף.  אמנים רבים, במיוחד מתחילים, שאין להם צוות שיווקי, רק מטביעים (MINT) את ה- NFT שלהם ומפסיקים שם. כיום, עם שפע מטורף של NFT'S אם אתם רוצים לעשות כסף – הקידום הוא הכרחי.
  • כאשר את עושים כל מה שאתם יכולים על מנת לקבל תשומת לב, אתם מקבלים תשומת לב. קידום יהיה בעל ערך לרווח ולמותג.
  • על ידי שיווק פרויקט ה- NFT שלכם, אתם תופשים את תשמות הלב לא רק של אספנים, אלא גם של אומנים אחרים שירצו לשתף אתכם פעולה בעתיד.

 דרכים אפקטיביות לקדם את פרויקט ה- NFT שלכם:

 

דרכים חינמיות:

* השתמשו בערוצי המדיה החברתית לקידום ה- NFT שלכם.
מדיה חברתית היא דרך נהדרת לחשוף את עצמכם – טוויטר (בראש ובראשונה), אינסטגרם, דיסקורד הם הערוצים הפופלריים יותר להראות את היצירות שלכם. ספרו על התהליך היצירה, מה מייחד אתכם, מה האג'נדה שלכם וכו וצברו קהל עוקבים.

צרו טיזרים לפרויקט ה- NFT שלכם
הרעיון המרכזי מאחורי הטיזרים הוא להראות על מה הוא פרויקט ה- NFT שלכם, ובאותו הזמן לשמור על הסקרנות. כך תוכלו לעורר את הסקרנות של אספנים פוטנציאליים, לשמור עליהם בהקשבה לפרטים נוספים ולא לפספס את יום החשיפה של הפרויקט. פרסמו את הטיזרים במדיה החברתית וכן תנו זאת לשימוש
של המרקטפלייס במדיות החברתיות שלנו. היו יצירתיים ותנו לעולם ה- NFT לחכות לפרויקט שלכם.

העזרו באפשרויות החשיפה של המרקטפלייס
אתם צריכים להיות בקשר ישיר עם המרקטפלייס בו אתם מתכננים להעלות את היצירות שלכם. לכמה מהם יש עמודים המיועדים לחשיפה, כולל טיזר וספירה לאחור.

בקשו מהחברים והקולגות שלכם לתמוך בחשיפה 
קהילת האומנים היא בדרך כלל מאד תומכת, בקשו מהחברים והעוקבים שלכם לשתף את הפרוקיט שלכם במדיות החברתיות. כאשר פועלים יחד תוכלו ליצור יותר באזז סביב הא- NFT שלכם ולחשוף אותם ליותר אנשים.

הרשמו לניוזלטר
הרבה מהמרקטפלייסז, מובילי דעה ופלטפורמות קריפטו שולחות ניוזלטר כמה פעמים בשבוע. אפשר לבקש מהם להוסיף את קוקציית ה- NFT שלך לניוזלטר שלהם. קרוב לוודאי שהם יבקשו תשלום, אבל יש פלטפורמות שבוחרות פרויקטים מעניינים וכן חושפות אותם בניוזלטר שלהם.

איך לקדם NFT

 

קידום NFT בתשלום:

מדיה חברתית
יש מספר רב של קהילות NFT בטוויטר ובאינסטגם המציעות אפשרויות קידום. הם יוצרים פוסטים וסטוריז על מידע הפרויקט, ומעלים זאת לחשבון  שלהם. התעריפים משתנים בהתאם למספר העוקבים ורמות המעורבות הקבועות.

משפיענים
כאשר מדובר ליצירת חשיפה, שיתוף פעולה עם משפיענים הוא ערוץ חשוב. לרוב המשפיענים יש קהילה נאמנה הבוטחים בהמלצות שלהם.

יחסי ציבור
כתיבת מאמר על אוסף ה- NFT שלכם והפצתו הוא רעיון טוב.

ועוד:

צרו עמוד על האוסף באתר שלכם.
אם אין לכם אתר ואתם רוצים להראות מקצועיים – זה הזמן לבנות אחד. באתר הוסיפו עמוד נפרד לאוסף החדש עם תמונות של ה- NTS עם תיאורים וכיצד ניתן לרכוש אותם.

אספו NFT בעצמכם
רכישת NFT מאומנים אחרים היא דרך טוב ליצור שם לעצמכם בעולם ה- NFT. אם אתם קונים ממשהו אחר, פרסמו זאת במדיה החברתית, תייגו את האומן, סיכויים טוב שהוא בעצמו ישתף את הפוסט בעמודים שלו

.צרו שיתופי פעולה
יכולים לחפש שיתופי פעולה עם מוזיקאים, אנשי אופנה, סלבס. לרוב גם הם מחפשים דרכים להפיץ את העניינים שלהם לקהל רחב יותר.

תנו מתנות
לתת מתנות של NFT היא דרך נפוצה בקהילה. כאשר אתם משיקים קולקציה חדשה, תנו הטבה למי שרוכש NFT

הצטרפו לקבוצות בדיסקורד ובטלגרם
יש צאטים שונים בדיסקורד ובטלגרם בהם מכירים יוצרים אחרים, משתפים את היצירות ומתקשרים. אל תיצרו ספאם בצאט ותתנו קישור ל- NFT שלכם כל כמה דקות. הצטרפו לדיונים, היו מנומסים, ונסו לא לעשות את המיטב להיות חלק מהדיון והקבוצות.

תתחילו קדם את ה- NFT שלכם מבעוד מועד
יש המון חשיפות של אוספי NFT בכל יום, ואתם עלולים להטמע בין כל הרבים האלו אם לא תקדמו נכון את האוסף שלכם. נסו ליצור עניין באוסף שלכם לפחות 10 ימים לפני החשיפה של האוסף. אתם יכולים להתחיל עם טיזר ואז לחשוף את הפרטים לאט לאט.

בהצלחה 🙂

 

רוצים לדעת עוד על השירותים שלנו? צרו קשר עכשיו