נעים להכיר

אודות ה- E Boutique

סוכנות איקורמס E – Commerce            כל  השירותים שהחנות שלך צריכה על מנת להצליח

להקים חנות וירטואלית נראה לעיתים כמו משימה פשוטה, אך כשבכל יום נפתחות עוד חנויות וירטואליות, התחום הופך לתחרותי, מתוחכם ומשוכלל יותר ויותר, ונדרשים רקע, הבנה וניסיון במגוון רחב של תחומים על מנת שהחנות תצליח ולאורך זמן – ובגלל זה אנחנו כאן.

אז בין אם אתם מתחילים שכרגע רוצים להקים חנות וירטואלית או שיש לכם חנות ואתם רוצים לשדרג, לשווק אותה ולשפר את הביצועים שלה  – כאן תוכלו למצוא את המענה לכל הצרכים שלכם.

ב- E-Boutique אנו חולקים את המקצועיות, הידע, הרעיונות, התובנות והתשוקה שלנו עם הלקוחות היקרים שלנו ונותנים להם את הליווי והיעוץ המקצועיים ביותר לאורך כל הדרך – כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

אנו מאמינים שמקצוענות ומקצועיות ללא פשרות ושירות אישי ומעולה הם מפתח להצלחה של כל עסק ומיישמים עקרונות אלו בעצמנו.

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ? רוצים עוד פרטים צרו קשר
054-2474255
אנחנו תמיד כאן עבורכם :-

הצוות שלנו

דניאל

בעלת תואר ראשון ביחסים בינלואמיים ולימודי מזרח אסיה ושני בשיווק. לאחר קריירה שיווקית מצליחה החלטתי לקחת פסק זמן לפתח את אהבתי לאופנה וסטיילינג למקצוע נוסף. בשנים האחרונות חיה ונושמת את עולם האיקומרס ובעלת ידע עצום וניסיון רב בתחום. מלווה ומייעץ לעסקים המעוניינים להקים חנות וריטואלית או לשדרג אחת קיימת.

מאיה

בעלת תואר ראשון ושני במנהל-עסקים, התמחות בשיווק. בעלת ניסיון שיווקי ומסחרי עשיר ורחב ביותר, ניהול טרייד מרקטינג בחברה המרכזית למשקאות, :ניהול תקשורת שיווקית בחברת P&G, ניהול תחום שיווק בחברת שטראוס מים, סמנכ"ל שיווק בחברת צומת ספרים וניהול שיווק בחברת תנובה.

בעלת ידע וניסיון רב בשיווק דיגיטלי. מלווה ומייעצת לעסקים המעוניינים לשפר את הנראות הדיגיטלית שלהם ברשת.

ענבר

בעלת תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בתקשורת ופסיכולוגיה, ובנוסף בוגרת לימודי שיווק בינלאומי ואסטרטגיה עסקית בפקולטה לתקשורת באוניברסיטת טקסס. בעלת ניסיון של 18 שנים בתחום הפיתוח העסקי, ניהלה במהלך השנים תקציבי פרסום ושיווק עבור לקוחות מהמובילים במשק כגון: בזק, טבעול, תנובה, שטיחי כרמל, קופת חולים לאומית, עלית שירותי קפה, טבע נאות ורשת אפריל. מרצה לשיווק באקדמיה.

"An idea that is not dangerous, is unworthy being called an idea"

Oscar Wild