אודות ה- E Boutique

בוטיק לתוכן ושיווק דיגיטלי למותגי לייף סטייל

העולם שלנו הופך להיות יותר ויותר דיגיטלי. אם פעם חיפוש מידע היה בעזרת בספרים, מדריכים, מגזינים. כיום כאשר אתם מחפשים מידע, מוצר או שירות מסויימים, אתם נכנסים לאחד ממנועי החיפוש או הרשתות החברתיות, כותבים מספר מילים ומקבלים את כל המידע שאתם צריכים. פשוט מאד.

אך על מנת שניתן יהיה למצוא משהו (לא משנה מה) אונליין (לא משנה איפה) – צריך תוכן, טקסטואלי ו/או ויזואלי. לכן אם אין לכם תוכן, ואיכותי, אתם פשוט לא קיימים, זה נכון בכלל ובמיוחד לעולמות הלייף סטייל והעיצוב.

מותגי הלייף סטייל הם הנחשקים יותר, יפים יותר, נצרכים יותר ואלו שצריכים הכי הרבה להשקיע בתוכן משובח, מיוחד ומקורי שיפורסם באופן קבוע בפלטפורמות השונות ובמיוחד ברשתות החברתיות.

ה- E- Boutique הוקם במיוחד על מנת לתת מענה כולל לצרכי התוכן של מותגי לייף סטייל:
בניית אסטרטגיית תוכן, יצירת כל סוגי התוכן וניהול התוכן בכלל.

כמו כן, אנו מתמחים בניהול הרשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם – וגם כאן נותנים את כל השירותים על מנת ליצור לכם עמוד מצליח ושמושך עוקבים ומעורבות – החל מבניית אסטרטגיית פעולה ברשת, עיצוב העמוד, כתיבת כל התכנים הטקסטואלים ויצירת תוכן ויזואלי עשיר ומקורי.

השירותים שלנו מותאמים גם לעסקים קטנים.

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ? רוצים עוד פרטים?  צרו קשר עכשיו
054-2474255
אנחנו תמיד כאן עבורכם 😁

הצוות שלנו

דניאל

אוהבת אופנה, יופי ועיצוב מאז שאני זוכרת את עצמי. בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ולימודי מזרח אסיה ושני בשיווק. ולאחר קריירה שיווקית מצליחה בחברות גדולות ומובילות למוצרי צריכה ותכשיטים, החלטתי להפוך את האהבה שלי לאופנה לקריירה נוספת. למדתי סטיילינג בשנקר ועם סיום הלימודים עסקתי רבות בצילומי אופנה. ובהמשך הפכתי לסטייליסטית אישית מצליחה. עבדתי עם מאות רבות של נשים (בעיקר), העברתי אין ספור סדנאות וקורסים בנושא וכתבתי בלוג אופנה מצליח מאד באתר סלונה.

לפני מספר שנים חזרתי לעולם השיווק. כיום אני משלבת את הידע והניסיון הרב שצברתי הן מעולם השיווק והן מעולם האופנה ויוצרת חיבור ייחודי אותו אני מביאה לידי ביטוי בשירותים המגוונים אותם אני מציעה. כיום אני עובדת עם עסקים שונים מתחום הלייף סטייל הנהנים מהידע והניסיון היחודיים שלי.

מירב

בעלת תואר ראשון ושני במנהל-עסקים עם התמחות בשיווק.

בעלת ניסיון שיווקי ומסחרי עשיר ורחב ביותר בחברות הגדולות והמובילות במשק. בהן עסקה בתפיקים בכירים ומגוונים: ניהול טרייד מרקטינג, ניהול תקשורת שיווקית וכסמנכ"לית שיווק.

בעלת ידע וניסיון רב בשיווק דיגיטלי. מלווה ומייעצת לעסקים בתחומי השיווק ובמיוחד אלו המעוניינים לשפר את הנראות הדיגיטלית שלהם ברשת.

"An idea that is not dangerous, is unworthy being called an idea"

Oscar Wild