אודות

הכירו אותי

אודות

הבוטיק שלי

בוטיק לתוכן ושיווק דיגיטלי

ה- E- Boutique הוקם במיוחד על מנת לתת מענה כולל לצרכי הנוכחות ברשת של מותגים.

פעם שחיפשו מוצר או שירות חיפשו בדפי זהב, בעולם הדיגיטלי שלנו – אנו מחפשים אונליין. ואם אתם לא אונליין, זאת אומרת אין לכם אתר/חנות עשירים בתוכן ועמודים מעודכנים ברשתות החברתיות – אתם פשוט לא קיימים.

אם אתם רוצים להיות נוכחים ובאופון בולט אתם חייבים יצירה והעלאה קבועה של תוכן מקורי: באתר, בחנות, במדיות החברתיות ובמיילים.

לכן השירותים שלי כוללים כל מה שמותגים צריכים ליצירת נוכחות מרשימה וייחודית ברשת: כתיבת תוכן ויצירת כל סוגי התכנים, ניהול מדיות חברתיות, אימייל מרקטינג, ניהול איקומרס וסטיילינג לצילומים.

 

השירותים שלנו מותאמים גם לעסקים בכל הגדלים, גם קטנים.

נעים להכיר,

כמה מילים עלי, שתוכלו לדעת מי עומד מאחורי הבוטיק הזה: שמי דניאל, אני בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ולימודי מזרח אסיה ותואר שני בשיווק. ולאחר קריירה שיווקית מצליחה בחברות גדולות החלטתי לצאת לדרך עצמאית ולהקים סוכנות בוטיק לשירותי תוכן ושיקוו דיגיטלי ולהביא מהידע העצום שצברתי ומהניסיון רב השנים שלי ללקוחות שלי.

הידע והניסיון הרב שצברתי לאורך השנים מאפשר לי לתת מגוון רחב של שירותים שיווקיים והסתכלות רחבה מאד על פעילות הלקוחות.

 

למה כדאי לך לעבוד איתי:

ALL INCLUDED – שירות 360 מעלות. יש לי שילוב ייחודי מאד של ניסיון רב שנים, הבנה שיווקית ומסחרית והכרות עם המדיות והערוצים השיווקיים השונים כך שאני יכולה לתת לכם מענה למגוון רחב מאד של צרכי שיווק ותוכן מגוונים מאד.

כי זה בוטיק – הלקוחות שלי הם תמיד במרכז העניינים, ומקבלים שירות אישי, מקצועי, אדיב, מענה ספציפי לצרכים "CUSTOM MADE" 

חשיבה פורצת דרך ולא תהיו כמו מכולם – יצירתיות, מקוריות וחשיבה קבועה מחוץ לקופסא הם נר לרגלי ואני מאד אוהבת לעשות דברים אחרת.

תדעו בדיוק מה קורה – אני עובדת תמיד בשיתוף פעולה ובשקיפות מלאה, כך שתמיד תדעו מה התכנים החדשים, מה השלב הבא ומה התוצאות של הפעילות.

 

כיף לעבוד איתי – אני אדיבה, נעימה, קשובה, כך הלקוחות שלי מקבלים לא רק שירות מקצועי מאד, אלא גם נהנים לעבוד איתי.

 

 

דברים שעשיתי ואני מאד גאה בהם:

למה כדאי להתקשר אלי עכשיו: *כי ידע וניסיון יחודיים כמו שלי אין הרבה *תקבלו שירות הכי מקצועי ואישי *תמצאו כאן את כל מה שהמותג שלכם צריך לנוכחות ברשת* אני אדיבה ומדליקה ויהיה לכם כיף לעבוד איתי

אז, בואו נתחיל!