אודות

הכירו אותי

אודות

הבוטיק שלי

בוטיק לתוכן ושיווק דיגיטלי למותגי לייף סטייל!

ה- E- Boutique הוקם במיוחד על מנת לתת מענה כולל לצרכי הנוכחות ברשת של מותגי לייף סטייל.

פעם שחיפשו מוצר או שירות חיפשו בדפי זהב, בעולם הדיגיטלי שלנו – אנו מחפשים אונליין. ואם אתם לא אונליין, זאת אומרת אין לכם אתר/חנות עשירים בתוכן ועמודים מעודכנים ברשתות החברתיות – אתם פשוט לא קיימים, וזה נכון במיוחד למותגים בתחום הלייף סטייל.

אם אתם רוצים להיות נוכחים ובאופון בולט אתם חייבים יצירה והעלאה קבועה של תוכן מקורי:באתר שלכם, ברשתות ובמיילים.

לכן השירותים שלי כוללים כל מה שמותג לייף סטייל צריך על מנת ליצור נוכחות מרשימה ויחודית ברשת: כתיבת תוכן ויצירת כל סוגי התכנים, ניהול מדיות חברתיות, אימייל מרקטינג, ניהול איקומרס וסטיילינג לצילומים.

 

השירותים שלנו מותאמים גם לעסקים קטנים.

שמי דניאל,

אוהבת אופנה, יופי ועיצוב מאז שאני זוכרת את עצמי.

בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ולימודי מזרח אסיה ותואר שני בשיווק. ולאחר קריירה שיווקית מצליחה בחברות גדולות ומובילות למוצרי צריכה ותכשיטים, החלטתי להפוך את האהבה שלי לאופנה לקריירה נוספת.

למדתי סטיילינג בשנקר ועם סיום הלימודים עסקתי רבות בצילומי אופנה. ובהמשך הפכתי לסטייליסטית אישית מצליחה. עבדתי עם מאות רבות של נשים (בעיקר), העברתי אין ספור סדנאות וקורסים בנושא ובמשך מספר שנים כתבתי בלוג אופנה מצליח באתר סלונה.

לפני מספר שנים חזרתי לעולם השיווק. כשאני משלבת את הידע והניסיון הרב שצברתי הן מעולם השיווק והן מעולם האופנה ויוצרת חיבור ייחודי אותו אני מביאה לידי ביטוי בשירותים המגוונים אותם אני מציעה.
דברים שעשיתי ואני מאד גאה בהם:

למה כדאי להתקשר אלי עכשיו: *כי ידע וניסיון יחודיים כמו שלי אין הרבה *תקבלו שירות הכי מקצועי ואישי *תמצאו כאן את כל מה שהמותג שלכם צריך לנוכחות ברשת* אני אדיבה ומדליקה ויהיה לכם כיף לעבוד איתי

אז, בואו נתחיל!