ניהול חנות וירטואלית למותגי תכשיטים ושעונים

קניית תכשיטים ושעונים היתה עד השנים האחרונות תחום מסורתי, בו הרכישות התבצעו לרוב בחנויות הפיזיות, אך הקהל הצעיר, דור ה- Z, בעיקר, קונה לרוב אונליין ובנוסף מגפת הקורונה טרפה את הכל והפכה את החנויות הוירטואליות לבחירה המועדפת והביאה לפריחה גם בתחום מסורתי זה.

ניהול חנות וירטואלית הוא עניין מורכב באופן כללי המחייב התייחסות לתחומים רבים: שיווק, ניהול מלאי, כספים, ניהול קטלוג, ניתוח ביצועים ועוד. ואילו ניהול חנות וירטואלית למותגי תכשיטים ושעונים מצריך, בנוסף, התייחסות מיוחדת לחוויית הלקוח בשל העלות הגבוהה יחסית של המוצרים ולרגשות הרבים המלווים את תהליך הרכישה.

אם אתם מרגישים שאתם צריכים ניהול מקצועי, שאין לכם זמן להתעסק בהכל – אנחנו כאן לשירותכם.

מה כוללים שירותי ניהול החנות שלנו?

ניהול קטלוג המוצרים –  בחנות תכשיטים ניהול נכון של הקטלוג הוא קריטי להצלחת החנות: גם דבר פעוט לכאורה, יכול להעביר לקוח פוטנציאלי למתחרה ולכן כל פריט חייב להיות מנוהל ביד רמה: תמונות מעולות, תיאורי פריט מרגשים, מידע רב ככל האפשר על חומרי הגלם ואופן יצירת התכשיט.
השירותים שלנו כוללים:  העלאת מוצרים חדשים, בדיקת הביצועים של הקטגוריות והמוצרים השונים, קביעת סדר הופעת המוצרים, הקמת דפי מוצר מעולים, ניהול מלאים ועדכון מחירים.

שיפור חווית הלקוח/ה – תכשיטים ושעונים לא קונים באופן יחסי בתדירות גבוהה, לכן כשקונים – החוויה חייבת להיות מושלמת לאורך כל התהליך: מזמן טעינת האתר, מציאה קלה של הפריטים, מידע מפורט, תהליך זרימה קל ונוח באתר מרגע הכניסה ועד היציאה/רכישה ומענה מיידי ללידים וללקוחות.

ניהול מלאי  – מעקב קבוע אחר הביצועים של כל אחת מהקטגוריות בחנות ואחר כל מוצר.
מעקב צמוד אחרי מלאי מוצרי הדגל והתראה בעת ירידת המלאי
מנגד – "דחיפת" מוצרים תקועים (יצירת מבצעים יחודיים עבורם בפלטפורמות השונות) והפסקת ייצורם/רכישתם.

ניהול מבצעים – הוצאה לפועל של המבצעים (שנקבעו בתוכנית השיווקית): הטמעתם באתר, מעקב ביצועים, תיאום ישיר עם חברת המדיה (אם יש) על העלאת המבצע בפלטפורמות השונות

מעקב מתחרים – בדיקה קבועה של המתחרים: מי הם, מה הם מציעים, מה המחירים שלהם, מתי עושים מבצעים ואילו, כיצד מפרסמים ואיפה, למי הם פונים ועוד.

ניתוח ושיפור הפעילות והביצועים – מעקב צמוד אחר האנליטיקס, HOTJAR (ודומיו) ניתוח הנתונים: מציאת ה"חוליות החלשות", תיקון, שיפור והביצועים וחוזר חלילה.

ניהול חנות תכשיטים וירטואלית

שירותים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

ניהול דף פייסבוק למותגי תכשיטים ושעונים

אימייל מרקטינג למותגי תכשיטים ושעונים

ניהול דף עמוד אינסטגרם למותגי תכשיטים ושעונים

ניהול תוכן ויצירת תוכן למותגי תכשיטים ושעונים

הפקה וסטיילינג לצילומי תכשיטים

צרו איתי קשר

בואו נתחיל!