ניהול חנות וירטואלית למותגי רהיטים ועיצוב הבית

ניהול חנות וירטואלית למותגי רהיטים ועיצוב הבית – מגפת הקורונה האיצה מאד את תהליך המעבר של קניות אונליין בתחומים רבים שרבים לא חשבו שאפשר לקנות אונליין.

ואכן, אמנם כיום לרוב מותגי רהיטים או עיצוב הבית יש חנות אונליין, אך להקים חנות זה רק תחילת הדרך. השלב הבא, המאתגר והקשה יותר הוא ניהול נכון של החנות.

ניהול של חנות רהיטים וירטואלית מצריך התייחסות לנושאים רבים וצריך השקעה רבה של זמן וכסף. אם אתם מרגישים שאתם צריכים ניהול מקצועי, שאין לכם זמן להתעסק בהכל – אנחנו כאן לשירותכם.

מה כוללים שירותי ניהול החנות שלנו?

ניהול קטלוג המוצרים –  הניהול כולל: העלאת מוצרים חדשים, בדיקת הביצועים של הקטגוריות והמוצרים השונים,  הקמת דפי מוצר, כתיבת תיאורי פריט, טבלאות מידות, ניהול מלאים, עדכון מחירים.

שיפור חווית הלקוח/ה – הבית הוא המרחב הכי אינטמי וכל שינוי בו מלווה בהרבה רגשות ולכן כל קניית רהיטים או פריטים לעיצוב הבית מלווה בחששות רבים, רגשות ובתחושת התחדשות, לכן חשוב שכל מבקר שיגיע לאתר ימצא את מה שהוא מחפש, יקבל תחושה שהוא בידיים טובות ואמינות. חשיבות חווית הלקוח היא עצומה ותפקידנו כמנהלי האתר הוא לוודא שהחוויה רק משתפרת

ניהול מלאי  – מעקב קבוע אחר המלאים של המוצרים, במיוחד אלו המובילים.

תכנון וסידור המוצרים בצורה חכמה  – בחנות פיזית קוראים לזה ניהול פלנוגרמות – שזה תכנון המוצרים על המדפים השונים. גם בחנות וירטואלית יש חשיבות רבה למיקום המוצר בתוך הקטלוג – אילו מוצרים רוצים לקדם כך שיופיעו ראשונים? ולאילו יש פחות חשיבות?

ניהול מבצעים – הוצאה לפועל של המבצעים (שנקבעו בתוכנית השיווקית): הטמעתם באתר, מעקב ביצועים, תיאום ישיר עם חברת המדיה (אם יש) על העלאת המבצע בפלטפורמות השונות

עבודה מול הספקים השונים של החנות  – חברות מדיה, עיצוב גראפי, צלמים ועוד.

מעקב מתחרים – בדיקה קבועה של המתחרים: מי הם, מה הם מציעים, מה המחירים שלהם, מתי עושים מבצעים ואילו, כיצד מפרסמים ואיפה, למי הם פונים ועוד.

ניתוח ושיפור הפעילות והביצועים – מעקב צמוד אחר האנליטיקס, HOTJAR (ודומיו) ניתוח הנתונים: מציאת ה"חוליות החלשות", תיקון, שיפור והביצועים וחוזר חלילה.

שירותים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

ניהול דף פייסבוק למותגי רהיטים ועיצוב הבית

אימייל מרקטינג למותגי רהיטים ועיצוב הבית

ניהול עמוד אינסטגרם למותגי רהיטים ועיצוב הבית

ניהול תוכן למותגי רהיטים ועיצוב הבית

צרו איתי קשר

בואו נתחיל!